Společnost KINGSPAN INSULATION získala finského výrobce izolací PIR, SPU
Kingspan Insulation

Kingspan Insulation NL

Kingspan Group Kingspan Insulation

Společnost KINGSPAN INSULATION získala finského výrobce izolací PIR, SPU

SPU_insulation_CMYK.JPGKingspan Group, největší světový výrobce vysoce kvalitních  izolačních desek z tvrdé pěny  a vakuových izolací, převzal finského výrobce izolací PIR - společnost SPU.

Divize Kingspan Insulation za posledních deset let zaznamenala  dynamický vývoj, který byl ovlivněn  investicí do nových materiálů a technologii, výrobní kapacity a vysokou úrovní servisu pro zákazníky. Společnost SPU vyrábí ucelenou řadu izolací PIR a je velmi známou značkou ve Skandinávii a v Pobaltí.

Akvizicí společnosti SPU společnost Kingspan Izolace rozšíří sortiment produktů a technických řešeni pro  zákazníky v severní Evropě.

Peter Wilson, generální ředitel společnosti Kingspan Insulation řekl: " Vítáme společnost SPU v naší skupině. Těšíme se na okamžik, kdy budeme moci prezentovat nabídku nejlepších tepelně izolačních materiálů a poskytovat špičkovou technologii, která přispěje ke snižování globálního oteplování. "

Společnost Kingspan Insulation

Společnost Kingspan Insulation vyrábí a prodává vysoce kvalitní rezolové a PIR izolační desky a unikátní vakuové izolace. Divize Kingspan Izolace je součástí Kingspan Group, která působí v oblasti izolačních panelu, podlahových systémů, environmentálních a  obnovitelných zdrojů energie. Společnost byla založena v Irsku na konci roku 1960. Kingspan Group je globální společností s celkovým obratem kolem 2 miliard €.

Společnost SPU

Společnost SPU je finský výrobce izolačních materiálů. S prodejními kancelářemi ve Švédsku, Norsku, Estonsku a Rusku s obratem okolo 25 milionů €, vyrábí  SPU  izolační desky PIR od roku 1977. SPU je předním dodavatelem  izolačních materiálů v Severní Evropě  se širokou škálou nabízených řešení  a se zákaznickým servisem na vysoké úrovni.